Roma’ya giden hemen herkes mutlaka Giolitti’ye gider ve orijinal Roma Dondurmasını burada keşfeder. Bu lezzetli deneyim Roma’da ‘mutlaka yapılacaklar’ listesinin başında gelir. Giolitti’nin İtalya sınırlarını aşmış lezzetine hayran kalanlar arasında, Obama ailesinden John Travolta’ya, Antonio Banderas’tan, Cameron Diaz’a birçok ünlü ismi görmek mümkün.

Roma’nın bu efsanevi markası İstanbul’da, Nişantaşı, Ortaköy, Maslak, Beyoğlu Tünel, Bağdat Caddesi ve Capitol’deki şubelerinde lezzet sunuyor.

Giolitti, tarihi değeri ve orijinalliğini muhafaza etmesiyle Roma Belediyesi’nin seçtiği 10 değerli markasından biri. Bu nedenle her açılan Giolitti’ye, Roma şehri tarafından özel bir mükemmellik sertifikası veriliyor. Kurulduğu 1900 yılından beri ilk günkü lezzetini koruyan Giolitti’nin sırrı; günlük süt, doğal ve taze meyve, kuşaktan kuşağa 111 yıldır korunan tarifler!

Özenle hazırlanan Giolitti dondurması yoğun meyve tadı, özel kıvamı ve 32 çeşidiyle her mevsim dondurmasevenleri mutlu ediyor. Ayrıca, Giolitti’de sadece dondurma yok. Rafine İtalyan tatlıları ve geleneksel İtalyan kahve çeşitlerini günün her saatinde bulmak mümkün.

Leave a Reply

  1. İtalyan dondurmasının asırlık temsilcisi Giolitti

    […] tarzı dondurma olan gelato’nun köklü temsilcilerinden Giolitti, artık Türkiye’de de şubeleşmeye […]