Türkiye’nin 20 yıllık lezzet ve hizmet kalitesi Fidele, müşterilerine hizmet verdiği restoran ve bar hizmetiyle Kalamış Kadıköy’de lezzet sunuyor.

Fidele Istanbul3Hafta içi 10.00 – 01.00, hafta sonu 10.00 – 03.00 saatleri arasında hizmet veren, 50 kişi iç ve 45 kış bahçesi, toplam 90 oturma kapasitesi, Akdeniz ve dünya mutfağının renkli birleşimi ile canlı müzik ve zengin bar menüsü ile sevenlerini ağırlıyor.

Öğlen ve akşam servisi sunan A la Carte restoranımız, Akdeniz ve Türk mutfağının lezzetlerini yeni dünya mutfağı ile harmanlayan zengin bir menüye sahip…

Lezzetiyle damağa hitap ettiği kadar tabak sunumları ile de göze hitap eden menümüzde Füme Ördek Carpaccio, Levrek Tartar, Bebek Enginarlı Burrata, Karidesli Risotto Nero, Fidèle Steak ve Bademli Lagos en beğenilenlerin başında geliyor.

Fidèle, şefimizin özellikle haftasonları hazırladığı sürpriz spesiyalleriyle de ünlü!

Fidèle’in kendine has artık klasikleşmiş müzikleri eşliğinde, ve elbette mumlarla aydınlatılmış romantik atmosferinde Kestaneli Çikolatalı Tart ya da Sakızlı Muhallebi ile final yapmanızı tavsiye ederiz.

Fidèle Restaurant 4 mevsim, haftanın her günü açık olan salonu ve ısıtılmış bahçesinde aynı anda 90 kişiye öğle ve akşam yemek servisi verebiliyor.

Aile, arkadaş, şirket yemeklerinizde, dost sohbetlerinizde ve özel günlerinizde standart ve kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle haftasonları rezervasyon yaptırmanız önerilir.

Leave a Reply