Beykoz Kavacık’da yemyeşil ortamı, hem bahçesi hem de kışlık restoranı ile hizmet veren Feyzikeyf Cafe Restaurant, Anadolu yakasında oturanlar için doğaya bir kaçış noktası konumunda. 5 dönüm arazisi ile özellikle düğün, okul, şirket yemekleri için ideal genişliğe sahip. Yemek organizasyonları için açık büfesi de mevcut. Aileniz ve dostlarınızla keyifli piknikler yapabileceğiniz oldukça hoş bir mekan.

Feyzikeyf, misafirlerinin ev ve iş yerlerinin dışında zaman geçirdiği mekanların özel ve güzel olması anlayışıyla oluşturulmuştur. Dünya mutfağından sunduğu lezzetler ile de damak tadınıza hitap eden mekan, konusunda profesyonel ekibi ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyacaktır. Feyzikeyf‘in büyük bahçesinin içinde dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için farklı keyif alanları bulunmaktadır.

Leave a Reply

 1. betül

  bu mekanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. bir kere markaponda ve saire internet sitelerinde tanıtımı yapılıyor, çünkü tanıtımı yapılmasa kimsenin bulamayacağı bir yerde. ziyaretçi defterine dikkat edersiniz: 3-5 kişinin şirin mesajları. memnun kalmayanların mesajları yok. ya da her hangi bir sıkıntı yaşayanların sıkıntılarını anlattığı hiçbir şeye rastlayamıyorsunuz. markapondan fırsat kuponu alacaksınız diyelim. mekan sahibini arıyorsunuz. hop, size başka şeyler sunarak fırsat kuponunu unutturup/ es geçtirip kendileri çok daha uygun fiyata daha sizin isteyeceğiniz bir şeyler sunmayı vaadedip mekana davet ediyor. gidiyorsunuz. “muhteşem bir gün olacak, rüya gibi bir gece yaşayacaksınız. şunu şöyle güzel yapıyoruz. bunu böyle harika yapıyoruz. meşrubatlar sınırsız diyor. sınırsız meşrubatlarına örnekler veriyor. fotoğraf+video çekim yapıyoruz diyor. pazarlık yapıyorsunuz. mekana bir gidiyorsunuz, organizasyon telaşından hakkınızı savunamıyorsunuz. misafirlerinize rezil olmamak adına sessiz sessiz sınırsız meşrubatların parasını ödüyorsunuz. video çekimi yapılmadığı için olay çıkartmıyorsunuz. üstelik size sunacağı ücretsiz tüm fotoğrafların cdsi yüzünden peşin peşin aldığı para aldıktan sonra, organizasyon bitince “tüm fotoğrafların cdsini nasıl verebiliriz? a ahahah, yanlış anlamışsınız herhalde, heyecandandır, aşktandır aşktan” diye bir de dalga geçiyorlar. gıkınızı çıkaramıyorsunuz. o kadar çirkefler ki, o seviyeye inmemek için sessizce mekandan uzaklaşıyorsunuz. hevesiniz kursağınızda kalıyor. siniriniz boğazınıza düğümleniyor.
  10 temmuzda yapılan organizasyonun fotoğrafları daha 1 ekim olmuş hala elime ulaşmış değil mesela. ses çıkarmıyorum. neden? çünkü katakuliyle sözleşme imzalatmaktan geri durdular. fotoğraflardan da olmak var işin ucunda.

  üstüne üstlük güzel bir organizasyon yapıyorunuz mesela nişan. mesela düğün. mekan sahiplerine bakın: sahip milleti penye tişört ve şortla karşılıyor. sanki dersiniz az sonra fitness’a gidecek. başkası misafirlere ayrılı yerde hamakta uzanmış edepsizce yatıyor. millet o tarafa geçmiyor.

  ben diyordum ki, insanlar böyle günlerde az maliyete getirmek için sıkıntı yaşıyor, gerginlik yaşıyor. her şeyin ücretini ödediğinde hiç sıkıntı yaşamazsın herhalde. her şeyi kapsayan bir ücret ödeyince yediğin kazığın içine oturması o kadar kötü ki, kimse yaşasın istemem. herkes bilsin, görsün. ona göre karar versin. yok mekan çok güzel. ben illa ki bu bahçeyi istiyorum diyorsanız kesinlikle sözleşme yapın derim. yoksa hakkınızı arayacak bir mecra olmuyor.

  1. ÖZLEM CEYHAN

   merhaba betül hanım bu yaptığınız yorum ile ilgii işletme olarak size cevap bulamıyoruz…. nedenine gelince hatırlarsanız şuanda yorum yaptığınız mekanda organizasyon yapacak bütçeniz yoktu!işletme olarak size yardımcı olmak adına ikramlarınızı getirmenize bile göz yumduk ve sizde biliyorsunuzki tam bir fiyaskoydu… söylediğiniz kişi sayısını aşmanız davetli sayınızı 4 de 1 i oranında sayı ile ve buna dair ücret ödememenizden yana hiç bahsetmemişsiniz insani tavırlar ile gününüzün yakın olmasından ve organizasyonunuzun küçük olmasından dolayı söz esas alındığından sözleşme yapılmadığı dorğru biz sizi söleşmenizde olsaydı maddesel olarak yıpratmazdık!!!web sitemizdeki yorumlara gelince ziyaretçi defterine ne yazıldıysa odur fakat içiniz rahat edicekse organizasyonlarımızın tüm bilgi datasını sizinle burada resimleri ile paylaşıp onlarla birebir görüşmenizi sağlayabilirim…100 de 100 müşteri memnuniyeti temel prensibimiz böylede kalacak…buarada yorumunuzu okumuş olarak gelen müşterilerimizin memmuniyetle buradan ayrıldıklarınıda belirtmek isterim…
   teşekkürler