Fatih Restaurant, bir açık iki kapalı havuz manzarası eşliğinde, 3 farklı salondan oluşup, toplam 1000 kişiye hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet sunan Fatih Restaurant, kaliteli ses ve ışık düzeni, havalandırma tertibatı, kliması ve kapalı devre yayın imkanı, Sinevizyon Gösterisi ile her türlü eğlenceye imkan sağlıyor.

Özel gün ve törenler için son derece uygun bir mekan olan Fatih Restaurant’da;

  • Özel anlarınızı paylaşmak istediğiniz sevdiklerinizi, dostlarınızı ağırlayabilir,
  • Nişan, düğün ve sünnet törenlerinizi gerçekleştirebilir,
  • Ramazan ayı boyunca özel menülerimizle iftar daveti organize edebilir,
  • Her türlü yemekli toplantılarınızı yapabilirsiniz.

Toplantılarınızın daha şık bir atmosferde gerçekleşmesi için süsleme hizmetinin de verildiği Fatih Restaurant’da toplantı veya eğlenceye göre animasyon ve canlı müzik hizmetide verilmektedir.

Fatih RestaurantFatih Restaurant’da talebe ve bütçeye göre menüler hazırlanmaktadır.Hiçbir hizmetin atlanılmadığı Fatih Restaurant’da gelin odası ve mescit bulunmaktadır. Fatih Restaurant’da otopark sorunu yaşamazsınız.

Nişan, evlilik ve sünnet törenleri insanların hayatındaki çok özel anlarıdır. Herkes bu özel anlarını yakınları, sevdikleri ve dostaları ile paylaşmak ister. Böyle günlerde hepimizin amacı bu özel anları daha da özel kılacak mekanlarda konuklarımızı ağırlamaktır.

Yaz ayları ise genellikle özel gün ve törenler için seçtiğimiz en uygun zamanlardır.Servis kalitesi ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede düşünüldüğü Fatih Restaurant’da, yemeklerin kalitesi, servis kalitesi ile birleşerek çok hoş ve bir o kadarda hızlı servisle müşterilerini mutlu eder. Zevkinize göre süslenmiş salonlarda, özel anlarınızı paylaşmak istediğiniz sevdiklerinizi, dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.

Damaklara destan olmuş lezzet “Kaşarlı Güveç” Fatih Restaurant’da tadılması gereken lezzetlerin başında gelmektedir. Bunun yanısıra restoranımızda, et ve tavuk ızgara çeşitlerinin yanı sıra bir çok alternatif mevcuttur.

Leave a Reply