Aradan bin yıl geçti ve şimdilerde Dim Sum dünya çapında bir rönesans yaşıyor. İstanbul’un ilk Dim Sum restoranına imzasını atan The Dim Sum Group olarak, biz de sizi bu geleneksel ve lezzetli Çin zerafetini, şık ve rahat bir ortamda yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.

Buharda pişirilmiş, fırınlanmış ya da kızartılmış seçenekleriyle, her biri Çin’in Dim Sum bölgesinde yetişmiş uzman şefler tarafından el ile hazırlanan bu çok özel lezzeti günümüze uyarlanarak, şık ve modern bir sunum ile masanıza getiriyoruz. Tıpkı Çin’in geleneksel çayevlerinde olduğu gibi, bizim de amacımız, size ve misafirlerinize hızlı, taze ve lezzetli bir yemeğin keyfini, günlük hayatın karmaşasından uzak, huzurlu ve rahat bir ortamda sunabilmek.

Özel aromalarla tatlandırılan çay çeşitlerinden birini denemek, bir kadeh şarap içmek ya da Asya usülü egzotik bir kokteyl ile günün yorgunluğunu atmak isteyenler için, restoranımızda ayrıca şık bir bar da bulunuyor. İster bir kadeh içki için uğrayın, ister öğle yemeğine kalın, biliyoruz ki siz de tıpkı eski zamanlardaki tüccarlar gibi, rahatlamak, sosyalleşmek ve geleneksel Dim Sum sanatının tadına varmak için doğru yere geldiğinizi fark edeceksiniz.

Leave a Reply