Şehrin gürültülü ve stresli ortamından kurtulmak için uzaklara gitmenize gerek kalmadan, şehir merkezindeki doğa ve lezzet cenneti Dere Bahçe Restaurant‘a siz değerli müşterilerimizi kahvaltı ve et mangal keyfine bekliyoruz.

Dere Bahce Bursa3Bursa‘mızın arka bahçesi Dobruca’daki işletmemizde, yemyeşil tabiatı ve su sesi eşliğinde sevdiklerinizler kahvaltı ve mangal keyfine ne dersiniz?

Yemyeşil doğası, mis gibi havası, şırıl şırıl akan dere ve şelale manzarası ile sizleri büyüleyecek bir ortamda sevdiklerinizle yorgunluğunuzu atacağınız Dere Bahçe’de lezzetli ve zengin çeşitlerimizle organik serpme köy kahvaltısı keyfine bekleriz.

Düğün ve kalabalık yemek organizasyonları için Dere Bahçe

Dere Bahçe’nin otantik atmosferinde aşkınıza “Kabul Ediyorum” demek istiyorsanız size Babil Bahçelerinin kapılarını açıyoruz.

500 kişilik şık detaylarla dolu Babil Bahçe kır alanı, çocuk oyun alanı, farklı menü seçenekleri, gelin odası, özel çiçek süslemeleri, canlı orkestra, profesyonel fotoğraf çekimleri, özel gelin masası ve 1500 kişilik şık ve otantik restaurantı ile hizmetinizde olan Dere Bahçe tüm mutlu anlarınız için hep yanınızda.

Babil Bahçesi, tecrübeli takım arkadaşları ile birlikte tekrarı olmayan bu özel gününüzün hatıralarda güzel izler bırakacak bir anı olması için tüm detayları hayata geçiriyor. Sizleri de en özel gününüzü unutulmaz kılmak için Babil Bahçesi’ne bekliyoruz.

Leave a Reply