Türkiye’nin ilk kişiye özel tasarım çikolata markası olan Denicious Chocolate Company, tasarıma ve lezzete olan tutkusuyla çikolataya farklı bir bakış açısı getiriyor. Hedefi, her parça çikolatada küçük bir sanat eseri yaratmak olan Denicious Chocolate Company, Nişantaşı’nda ki mutfağında hizmet veriyor. Denicious Chocolate Company, siz ve sevdikleriniz için özel günlerinizi mükemmelleştirmeyi planlarken, tasarım ve lezzet tutkusuyla, her renk ve desende tasarlanan çikolataları sadece size özel olarak hazırlar.

Dört farklı boyut olarak tasarlanan çikolatalar, farklı lezzetlerde, sütlü, bitter ve beyaz çikolata kullanılarak hazırlanır. Yine el yapımı çiçekler ve değişik motiflerle süslenen çikolatalar seçeceğiniz renklerle, zevkinize göre tamamlanır.

Denicious Chocolate Company, düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarınız için en az onbes gun öncesinden sizinle irtibata geçmeyi tercih etmektedir. Bu şekilde tasarım aşamasında birlikte karar verebilir ve sizi mutlu edecek çözümler sunabilir.

Denicious Chocolate Company, farklı organizasyonlar için alternatif tasarımlar önerirken aynı zaman da Anneler Günü, Babalar Günü ve bayramlar için de farklı konseptlerle sizleri şaşırtmayı hedefliyor

Annelik Heyecanına Anlam Katan Tasarım ve Tatlar…
Denicious Chocolate’in birbirinden renkli tasarlanmis süslü cikolatalariyla artık baby shower partileri daha da renkli Yeni doğum yapanları ziyaret edenler için sunulan ikram servisi de oldukça popüler. Bebeğinizin doğal malzemelerle hazırlanmı cikolata alternatiflerini www.deniciouschocolate .com’ da cikolata menusunden mini koleksiyonda gorebilirsiniz…

Ev Partileri…
Gün geçmiyor ki ev partileri daha da artsın… Son yılların yükselen trendi ev partileri bu yaz da ihtişamını koruyor. Denicious Chocolate’ten partinize ozel siparis verebilirsiniz..

Düğün Trendleri…
Denicious Chocolate’in birbirinden özel tasarım cikolatalari, sadece düğünle sınırlı değil, nişanlarda da oldukça iddialı. Tugba Deniz Camadan’in girişimiyle bu sene düğünlerde sadece büyük pastalar görmeyecek, küçük porsiyonluk eğlenceli sunumlarıyla dikkat çeken minik dugun pastasi seklindeki cikolatalara oldukça sık rastlayacağız. Ayrıca Minik cikolatalar terchihen nikah şekerlerinin yerine alternatif bir cozum..

Leave a Reply

  1. Kişiye özel çikolatanın adresi: Denicious Chocolate

    […] girişimci Tuğba Deniz Camadan‘ın annesinin desteğiyle hayata geçirdiği Denicious Chocolate, kişiye özel butik çikolatanın İstanbul’daki en özel adreslerinden biri. Tamamı el […]