Beylikdüzü’nün Marmara denizine uzandığı Gürpınar sahilinde, enfes manzarasıyla Türk ve Akdeniz mutfaklarından zengin lezzetler sunan bir restoran Daphne Tandur.

Daphne Tandur Beylikduzu2Daphne Balık Restaurant bünyesinde hizmet veren Tandur Restaurant‘ta ağırlıklı olarak yöresel serpme kahvaltı çeşitlerinden, yöresel yemek menüsüne, oldukça geniş kahvaltı seçenekleri mevcut. Peynir, yağ, zeytin, reçel, bal, ekmek çeşitlerinin hepsi yöresel ve organik. Örneğin, Trabzon tereyağı ve semsek pidesi bunlardan bazıları. Kahvaltı tercih etmeyenlere menemen köz tabağı, çorba çeşitleri oldukça leziz.

Hem yaklaşık 150 kişi kapasiteli iç mekanı, hem de sahilin kıyısındaki yaklaşık 300 kişilik dış mekanı ferah ve keyifli. Beylikdüzü çevresinde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu kahvaltısı yapabileceğiniz en ideal mekanlardan biri olan Tandur Restaurant, kalabalık yemek organizasyonları için de tercih edilebilecek bir ortama sahip.

Leave a Reply

 1. elif

  Grupanya fırsatı olarak aldığımız kahvaltısını hiç beğenmedim, sayıyla 3 dilim peynir getrmıs kibrit kutusu kadar yoktu.servis yavaştı fotoğraflarda olduğu kadar dolu bir masa ya da güzel ağırlama olmadı.ayrıca fırsat diye 14,90 tl ye satıyorlar.Orada zaten 15 tl imiş.Gitmeyi düşünenler bir daha düşünsünler.Bu arada hakkını yemeyelim güzel yerde denizin dibinde.

 2. Yeliz

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Biz 11 kişi gittik. Serpme kahvaltı diye yazdıklarının yarısını getirdiler bir sürü şey eksikti üstelik 11 kişiye 5-6 kişilik kahvaltı getirdiler biz çıkışta şikayetimizi dile getirince de utanmadan getirdik diye idda ettiler. Kısacası İşletme kötü hizmet kötü herşey kötü ve hatta rezalet. Bi kahvaltı yapıcam diye gidipte gününüzü mahvetmeyin zira kavga edip çıkarsınız.

 3. Mustafa

  arkadaşlar bakmayın 150 kişilik 300 kişilik dediğine 20 kişi gidince tıkanıyorlar sadece 2 kişi bakmaya çalışıyor tüm masalara, içeride de birkaç bayan var birşey istemeye korkuyorsunuz 1 puan verdim ama sıfır veremediğimden eğer giderseniz su ücretsiz ama hesap ödedikten sonra içmeyin ücretli. birde kahvaltı gelmeden önce çayda içmeyin..:) kahvaltıya diyecek bişey yok üstte elif hanım yazmış gerekeni

 4. filiz

  Yazılan kahvaltı çeşitlerine asla kanmayin yumurta yok menemen yok kozde hicbisey yok zeytin çeşidi yok vs vs berbst bi isletme kirbit kurusu kadar peynirler canları isterse su ve çay ucretli asla tavsiye etmiyorum

 5. Gülizar

  Darphane Tandur sayesinde internetten hiç birşey almamaya karar verdim. İnternette sunduğu kahvaltının yarısı geliyor o da bir buçuk saat sonra geliyor, ama ne hikmetse fazla para alınıyor. Çalışanların ve işverenlerin seviyeleri yerlerde sürünüyor… Bu konuya girmiyorum bile. Yarısını getirmediği kahvaltının parasını iade etmek yerine içtiğimiz sudan 4 lira para almaya kalkışıyor işveren. Üç kuruş için utanmadan dakikalarca tartıştı. Bahçede servis açmıyoruz dedi 5 dk sonra birilerine servis açtı. Terbiyesizlik diz boyu. Güzel hafta sonu kahvaltınızı, kavga ve gerginlikle geçirmek istemiyorsanız asla gitmeyin…