Ansen 130 Otel‘i bünyesinde hizmet veren İtalyan restoranı Da Vittorio Locanda, farklı ambiyansı ile İtalyan mutfağının spesiyalitelerini ve vazgeçemeyeceğiniz enfes lezzetlerini sunuyor.

Günün öğlen ve akşam vakitlerinde misafirlerinizle ruhunuza işleyen hoş bir müzik eşliğinde keyifli sohbetler edebileceğiniz vazgeçilmez bir deneyim yaşayacaksınız.

Da Vittorio Locanda, yemeğinize eşlik edecek dünyanın kaliteli şaraplarını özel kavlarından servise sunmaktadır. Ayrıca rahat bir iş yemeği için de ideal bir ortama sahip. İtalyan mutfağının seçkin tatlarıyla farkını hissettiren bir restoran.

Da Vittorio Locanda öğlen ve akşamın en güzel anlarını yaşayabileceğiniz, misafirlerini dostça karşılayan, hizmetini kusursuz sunan güler yüzlü titiz çalışanları ile sizlere hizmet sunmaktan keyif alacagımız ve bunu hissedebileceğiniz adres.

Leave a Reply

  1. İstanbul'un En İyi İtalyan Restoranları

    […] Da Vittorio: Türkiye âşığı Sicilyalı Da Vittorio şu an İstanbul’daki en iddialı İtalyan restoranı değil kuşkusuz ama kulaktan kulağa sağlam bir müdavim kitlesi oluşmuş durumda. Öyle ki gastronomi yazarı Ahmet Örs, işletmeci Kaya Demirer ve şef Elif Edes gibi isimlere favori İtalyan restoranlarını sorduğumda Da Vittorio cevabını alıyorum. Şişhane’deki Ansen Otel’in altında hizmet veren restoranın şefi Türkiye âşığı Sicilyalı şef Vittoria Sindoni. Onu ilk kez Paper Moon’da tanımıştık. Ardından Süzer Plaza’nın içindeki Bice’de karşımıza çıktı. Şimdi ise kendi restoranının başında. Da Vittorio, beyaz masa örtüleri, açık barı, duvarda asılı siyah-beyaz resimleriyle tipik bir İtalyan trattoria’sını anımsatıyor. Mönüde ağırlıklı olarak Sicilya lezzetleri var. Domates soslu, patlıcanlı penne ve kılıç balıklı linguine, şef tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. Rokalı ızgara kalamar salatası da denemeye değer. Ama eğer midye seviyorsanız mutlaka limon otuyla tatlandırılan ve beyaz şarap ve soğan ile sotelenen midyeyi deneyin derim. […]

  2. Semih Müstecaplıoğlu

    Asla paranızın karşılığını alacağınız beklentisiyle gitmeyin. Sakın ola doğum günü kutlaması için filan da gitmeyin. Hesapta önce 60 TL pasta kesme parası sonra 6 kişi için 60 TL kuver yazılıyor. Önceden uyarılmaksızın yazılan pasta kesme parasına ilk kez rastladığımı da belirteyim. Yani masaya oturduğunuz anda 120 TL ile başlıyorsunuz. Ve asla hiçbirşey abartıldığı gibi değil. Ne güleryüzlü servis ne de yemek kalitesi. Şarap menüsü ise bu kadariddaalı bir mekan için ancak tek yıldız alabilir. Yemekten sonra fiş veya fatura almanız da neredeyse imkansız. Adresinize postalayacağız derlerse de asla inanmayın.