Tayland mutfağının ülkemizdeki en önemli temsilcisi ÇokÇok Thai, 2006’dan beri İstanbul’da lezzet sunan restoranının yanına Ankara’da bir şube daha ekledi.

CokCok Thai AnkaraAnkara’daki bir başka Thai restoranı Apinya’nın yerine açılan ve birbirinden lezzetli seçeneklerle farklı bir soluk, keyifli bir restoran olan ÇokÇok, sadece Thai mutfağını tanıtmıyor, farklı mimarisi ve otantik dekorasyonu ile ziyaretçilerine Uzakdoğu’nun gizemli ve büyüleyici havasını da yaşatıyor.

Son olarak Büyük Tayland Krallığı Ticaret Bakanlığı tarafından ‘Thai Select’ ödülüne layık görülen ve seçkin bir gurme ekibi tarafından Türkiye’nin en iyi etnik restoranı seçilen ÇokÇok Ankara’daki yeni restoranında yazın 170, kışın 150 kişilik kapasiteyle hizmet veriyor.

“Chillout” ve “World music” eşliğinde keyifli saatler geçireceğiniz lounge barı, Uzakdoğu’ya özgü incelikteki servis anlayışı, zengin menüsü, modern ve egzotik atmosferi ile sevilen bir buluşma noktası olan ÇokÇok, özel etkinlikleri ve seçkin mutfağıyla, farklı yemek kültürlerini keşfetmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Leave a Reply