Ankara’nın sevilen restoranı Çiçek Lokantası, 1968 yılında hala faaliyette olan Ulus’taki adresinde kurulmuş olup, 2011 yılında Eskişehir Yolu üstünde Söğütözü semtinde ikinci şubesini açmıştır. Babadan oğula geçen lezzetin sırlarını 40 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Cicek Lokantasi Ankara2Restoranımızda sizlere:

  • Çorba çeşitleri
  • Sulu yemekler
  • Izgara çeşitleri
  • Hafif şerbetli ve sütlü tatlılar
  • Sıcak ve soğuk içecekler sunulmaktadır.

Çiçek Lokantası Söğütözü
1000 metrekarelik alana sahip olan Çiçek Lokantası Söğütözü Şubesi’nde kapalı mekanın yanı sıra, teras da bulunmaktadır. Ayrıca toplantı ve vip yemekleriniz için de 4 adet vip salonu bulunmaktadır.

Çiçek Lokantası Ulus
Açıldığı günden bu yana kalitesinde en ufak değişime uğramayan Çiçek Lokantası’nın ilk şubesi… Çiçek Lokantası Ulus şubesinde 7/24 Çiçek lezzetlerini bulabilirsiniz.

İş yemekleri
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden kadromuz, toplantı, iş yemekleri ve kurumsal organizasyonlar için iş ve siyaset dünyasının ihtiyaçlarına cevap verir.

1968 yılından bu yana Ankaralıların damak zevkine hitap eden Çiçek Lokantası, 40 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu deneyimi, geçtiğimiz yıl hizmete giren Söğütözü şubesinde iş yemekleri, vip toplantılar ve özel organizasyonlar ile de sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Leave a Reply