Lezzet yolculuğunda 25. yılını geride bırakan Casita kreatif mutfak ve Türk Mutfağı örneklerinin harika birleşiminden oluşan menüsü ve keyifli mekanları ile özellikle sıcak yaz günlerinde Bodrum şubeleri ile sizleri bekliyor…

Casita Türkbükü Maki Otel’in yanında gündüzleri Beach Club olarak, akşamları ise zengin menüsü ve barıyla Bodrum Türkbükü koyunda hizmet veriyor.

Casita Turkbuku2Casita Antik, Bodrum Antik Tiyatro karşısında yat limanı ve kale manzarası ile, geniş bir şarap kavı ve mezesinden kreatif yemeklerine geniş mutfağıyla yerli yabancı pek çok misafirini ağırlıyor.

Feraye, Casalinga, Carina, Casita Pampa, Küllemeli, Follina, Kağıt Bebek gibi tescilli yemekleri ile de ünlenen Casita her geçen gün menüsüne yeni lezzetler katmaya devam ediyor.

Casita’nın kurucularından Haluk Tanrıverdi, Casita kreatif mutfağının da yaratıcısıdır. Casita mutfağına, Club29, Sheraton, Cercle d’orient baş aşçısı Hayrullah Sarıdoğan ve Yeditepe Üniversitesi Gastronomi Öğretim Görevlisi Nicolas Cartier’in de katkıları olmuştur.

Birbirinden yaratıcı tatları, güleryüzlü çalışanları, sıcak ve zevkli dekorasyonu, birbirinden renkli ve eğlenceli müdavimleri ile Casita 25 yıldır apayrı bir çizgide.

Leave a Reply