By Chef olarak cafe & restaurant serüvenimiz 1989 yılında Bakırköy’de 5 masalı küçük bir dükkanda başladı. By Chef ekibi olarak zengin Türk ve Osmanlı mutfağının nefis yemeklerini, zeytinyağlılarını Anadolu’nun nefis yöresel yemeklerini ve saray mutfağının inanılmaz tatlılarını, bunların yanında ızgara ve döner çeşitleri ile birlikte geleneksel tattan vazgeçemeyenlerle buluşturuyoruz.

Her gün sebzelerimizi günlük İstanbul Hali’nden, etlerimizi Bursa’da özel yetiştirilmiş Ecrin Organik Besi Çiftliği’nden, tavuk ürünlerimizi ise günlük olarak paketlenmiş halde Erpiliç, Banvit, Beypiliç gibi seçkin markalardan temin ediyoruz. Tereyağı, zeytinyağı ve ayçiçek yağları ile hazırladığımız yemeklerin lezzetten öte sunumlarıyla da ayrı bir özenle ilgileniyoruz.

400 kişilik bahçemiz ve toplamda 600 kişilik oturma kapasitemizle Levent Kanyon AVM’nin yanında göz alıcı dekorasyonu, birbirinden nefis menüsü ve güleryüzlü servisimizle hizmet veriyoruz.

Güne keyifli bir kahvaltı ile başlamaya, günün en değerli zamanı öğle yemeği molalarını birbirinden farklı lezzetlerle renklendirmeye, akşam saatlerinde By Chef’in leziz seçenekleriyle tüm günün yorgunluğunu unutmaya ne dersiniz?

Leave a Reply