Bursa’nın tarihi lokantalarından olan ve yaklaşık 50 yıldır, Bursa Santral Garaj’da Türk mutfağının birbirinden leziz yemeklerinin sunan Divan Lokantası, 32 yıldır Elibol Turizm işletmeciliğinde hizmet vermeye devam ediyor.

32 yıldır aynı ustanın elinden çıkan geleneksel yemeklerimizi, günün 24 saati misafirlerimize sunuyoruz. Türk Mutfağının ve Bursa’mıza has özel tatların çıktığı mutfağımızdan her gün 35 çeşit yemekle birlikte özel çorba çeşitleri, zeytinyağlılar, kebap çeşitleri, ve Türk mutfağının enfes tatlıları siz değerli misafirlerimize özenle sunulmaktadır.

Yenilenen dekorasyonumuzla şimdi çok daha modern ve rahat bir mekanda aileniz ve dostlarınızla birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Divan Lokantası’nda gün çorbayla başlıyor. Günün geri kalanı içinse alternatif çok daha fazla. Dilerseniz 20 çeşit salatanın bulunduğu salata barından damak zevkinize özel bir salata, dilerseniz dumanı üstünde tüten Bursa Kebabı, dilerseniz Bursa’nın meşhur ciğer sarması, dilerseniz zeytinyağlı çeşitleri, dilerseniz de Osmanlı saraylarının en özel tatlısı bülbülyuvası ile güne devam edebilirsiniz. Yine dostlarınızla geçirdiğiniz güzel bir geceyi Divan Lokantası’nda işkembe çorbası keyfiyle sonlandırabilirsiniz.

Leave a Reply