Ataköy Marina’da lezzet sunan Burger Noodle Kitchen, dünya mutfakları kapsamında özgün lezzetleri keşfedebileceğiniz seçkin bir mekan. Asya ve Amerikan mutfağının vazgeçilmez lezzetleri ve onlara eşlik eden sağlık dolu salatalar, mekânın kendine özel ana yemek ve tatlıları, Girandola’dan gelen özel dondurmaları ile ev sıcaklığında farklı bir konsept Burger Noodle Kitchen, mutfağı ve dekorasyonu ile iddialı olan mekânın işletmecileri ise işin mutfağından gelen Şef Hüseyin Kurt ve mutfak gönüllüsü, araştırmacı Yıldız Tunçay.

Yemeğe eşlik eden müzikler özenle seçiliyor, hafta sonu ve özel günlerde konsept menüler ile canlı performans ya da DJ performansı gerçekleşiyor. B&N Kitchen‘da kahvaltı keyfinin yeri çok ayrı; Balıkesir’den gelen süt ürünleri, Kars’tan gelen özel kaşar peynirleri, Marmaris’ten gelen bal ve özel ekmekleri ile serpme kahvaltı sofrasını özenle hazırlıyorlar. Özellikle hafta sonlarında rezervasyon yaptırmanız avantaj sağlayacaktır.

B&N Kitchen’da tadacağınız yemeklerinize özel şaraplar; şaraplar için menü de ayrıca yer verilen ‘Şarap Keyfi’ kısmı ve geniş yelpazeli bira seçenekleri sunuluyor. Şef Hüseyin Kurt’un mutfağından mutlaka tatmanız gereken lezzetlerin başında ise B&N Burger, Bacon Provensal, Zeytinli Piliç But, Şarküteri Tabağı ve Dream of Chocolate yer alıyor. Misafirler Marina Park’ın kendine ait otoparkını kullanabiliyor. Sahil yolundan ulaşımı sağlanan mekâna gelmek için Bakırköy Deniz Otobüsü tabelasını takip etmek yeterli, hemen iskelenin yanında bulunuyor. Mekan 09:30- 00:00 arasında hizmet veriyor.

Leave a Reply