İstanbul’un renklerini ve keyfini Akdeniz mutfağı ağırlıklı nefis lezzetleri eşliğinde sunan Big Chefs, Aralık 2013 itibariyle misafirlerini Beykoz’un Boğaz kıyısındaki tarihi semti Anadoluhisarı’nda ağırlıyor.

Big Chefs Anadoluhisari2Bir yanda Rumeli Hisarı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün renkli ışıkları, diğer yanda ise Anadolu Hisarı’nın ihtişamıyla çevrili Big Chefs, misafirlerini geçmişten geleceğe keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 18. şubesini Anadoluhisarı’nda hizmete sokan Big Chefs, Göksu deresiyle Boğaz’ı buluşturan benzersiz lokasyonunda misafirlerini bekliyor.

Anadolu Hisarı’na özel tekne servisi
‘Büyük Şefler’ öncülüğünde hazırlanan yepyeni kış menüsünden benzersiz tatları ve ev konforuyla Big Chefs, Anadolu Hisarı şubesiyle artık Boğaz’ın her iki tarafını da fethediyor. Tekneyle deniz yolundan gelmek isteyen misafirler için tasarlanan iskele alanı, gün boyu Big Chefs’e ulaşımı kolay kılıyor. Kısa süre içinde, Anadoluhisarı şubesine özel olarak haftanın her günü, 09:00 – 01:00 saatleri arasında sunulacak olan tekne servisi ise Boğaz’ın iki yakası arasındaki mesafeyi minimuma indiriyor.

Boğaz manzarasında dört mevsim teras keyfi
Boğaz’ın kenarında dört mevsim eşsiz bir manzara seyrederek günün her saati keyifli vakit geçirme imkanı sunan Big Chefs, gri, kahve ve toprak tonlarının hakim olduğu dekorasyonunu, Anadoluhisarı’nın tarihi dokusu ile birleştiriyor. Hem yaz hem de kış aylarında kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış geniş teras alanı, Avrupa yakasının göz alıcı ışıklarını keyifle seyretmek için ideal bir ortam sunuyor.

Leave a Reply

  1. Big Chefs Anadolu Hisarı | Modasahne

    […] 16) Big Chefs Anadoluhisarı – Gurme Rehberi […]