2006’dan bu yana FEY Group bünyesinde yer alan Bianca Beach Club, bu yıl da marka yaratıcıları olan, Figen Doğusoy yönetimi ve Emre Ergani işletmesi ile Bodrum Merkez’indeki yeni yerinde Bianca Beach+ olarak devam ediyor. Bianca Beach Club, Bianca Beach + konseptiyle, Bodrum Merkezi’ne 1,5 km uzaklıkta bulunan Club Virgin Otel Bodrum’da (eski Club M) deniz kıyısına kendini konumlandırmış durumda.

Günün her dakikasında yaşanan doğal güzelliğe ek, Bodrum Kalesi ve Değirmenlerle çevrelenmiş Bianca Beach+‘ın her noktası eşsiz deniz manzarasına hakim. Bianca Beach+ gündüz plaj ve özel plaj menüsüyle, gece de restaurant, bar ve club olarak hizmet vermek üzere günün her anını yaşayan bir mekan olarak konuklarını ağırlıyor. Bodrum Merkez’inde konumlanan Bianca Beach +‘ın sahiline teknenizle yanaşabilir veya bağlanabileceğiz tonozlar mevcuttur. Teknelere içki ve yemek servisi alabileceğiniz Bianca Beach+’ta elektrik ve yakıt sağlama imkanı da sunuluyor.

Bianca Beach +, ‘Canınız şimdi ne yapmak istiyor?’ sorusuna her an verecek yeni bir cevapla Bodrum’un enerjisini Bodrum’un kalbinde yaşamanız için tasarlanmış bir konsept. Bianca Beach +, Bianca bar haricinde, leziz menüsüyle Iron Grill, Havana Club Mojito Bar, eğlence hayatının en samimi mekanlarından My Piyasa ve Bodrum Kalesi manzarası ve Ege ezgileriyle gecenize apayrı bir renk katan Levendiz Meyhanesi ile yaz boyunca misafirlerine daha fazlasını sunuyor. Ayrıca unutulmaz konserlere ev sahipliği de yapan Bianca Beach + bünyesinde, 3.000 kişilik bir de konser arenası bulunuyor.

Leave a Reply