Düzce merkezde yer alan Beyzade Gurme, sıcak bir ev ortamında misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayacağınız bir mekan. Restaurant da hünerli ellerin ustalıkla hazırlamış olduğu lezzetleri tadarken, dostlarınızla birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra firmaların iş yemeklerine ev sahipliği yapmaktadır. Beyzade Gurme iç mekanda 60 kişi, dış mekanda 90 kişilik misafir ağırlayabilme kapasitesiyle, şehir merkezinde otopark sıkıntısı olmayan, ulaşımı kolay bir mekan özelliğindedir. Ayrıca, siz keyifle yemeğinizi yerken çocuklarınızın eğlenebileceği kapalı çocuk oyun alanı da yer almaktadır.

Adana Ticaret Odası’nın vermiş olduğu “Tescilli Adana Kebap” sertifikasına sahip restaurant da, kebaplar Adana’dan özel gelen ustalar tarafından hazırlanmaktadır. Zengin mönüsünde; kebap ve ızgara çeşitleri, pide, lahmacun, soğuk ve zeytinyağlılar, tatlılar yer almaktadır.

Sağlık ve temizliği temel bir ilke olarak belirleyen Beyzade Gurme kaliteden ödün vermeyerek, kullandığı tüm ürünlerde kendini kanıtlamış markaları tercih ediyor. Sağlık kontrolünden geçerek gelen etler, hijyen kurallarına dikkat edilerek özenle işlenmektedir. Üretim, hazırlama ve depolama da her türlü hassasiyeti veren firma, personel sağlığına ve kişisel temizliğe dikkat etmektedir.

Mekanın ön plana çıkan özelliklerinden biri de hazırlanan yemekleri görebileceğiniz açık bir mutfağa sahip olması. Müşteri memnuniyeti titizlikle ele alınırken ve gelen müşterilere verilen Anket Formu dikkatle değerlendiriliyor. Hizmet ve servis hızında sürekli gelişime açık olmanın yanı sıra kalitenin arttırılması adına personel için gerekli olan eğitimler alınmaktadır.

Leave a Reply