Dünyanın en kocaman parçalı, en sorumluluk sahibi ve en eğlenceli dondurması Ben&Jerry’s, hayranlarıyla bir araya geldiği dondurma keyfini yaşayacaksınız. İstanbul’da City’s Nişantaşı, Kanyon, Capacity, Palladium, Marmara Forum, Meydan CineBonus’larda ve Bağdat Caddesi dondurma mağazaları ile Ankara’da Gordion, Bilkent, Panora CineBonus’larda Ben & Jerry’s, dondurma severlere gerçek bir dondurma deneyimi yaşatacak.

Vermont’tan dünyaya yayılan lezzet
Gezegenle dost ilk dondurma olan Ben & Jerry’s, Vermont’ta açtığı ilk mağazasının ardından, 30 yılı aşkın sürede yüz binlerce dondurma severe ulaştı, kendi hayran kitlesini oluşturdu. Okul arkadaşı olan Ben ve Jerry’nin yarattığı ve artık tüm dünyada bir fenomen haline gelen marka, dondurma severlere kaşık kaşık mutluluk dağıtıyor.

Ben & Jerry’s vazgeçilmez lezzetleri;

Cookie Dough: Cookie Dough sayesinde kurabiye ve çikolata parçaları damağınızın her yerine dağılacak ve gerçek bir lezzet şöleni yaşayacaksınız.

Chocolate Fudge Brownie: Dopdolu çikolata lezzeti ve dondurmanın her yerine dağılmış brownie parçalarıyla, Chocolate Fudge Brownie damağınızda kocaman lezzetli bir tat bırakacak.

Caramel Chew Chew: İşe en mükemmel karamelli dondurma ile başlandı. Sonra dopdolu karamelin içine altın renkli karamel sosundan eklendi. Bu eşsiz lezzeti taçlandırmak için de içine çikolata kaplı ağızda eriyen karamel parçaları atıldı. Karamelin benzersiz hali bu işte bu şekilde yaratıldı.

Strawberry Cheesecake: Yazın en lezzetli meyvelerinden çilekle cheesecake ve yoğun kurabiye parçalarını buluşturdu ve ortaya kocaman parçalı yepyeni bir lezzet çıktı: Strawberry Cheesecake!

Chunky Monkey: Ceviz ve iri çikolata parçalarının saf kaymakla ve enfes muz lezzetiyle buluşturulması sonucunda doğan Chunky Monkey, her yerine gizlenmiş kocaman parçalarıyla dondurma severlere gerçek bir dondurma keyfi yaşatıyor.

Phish Food: Aile çiftliklerinden alınan saf sütün kaymağına, çikolatalı dondurma ve yumuşak şekerlemeler ve ağızda eriyen karamel karıştı, her kartona da çikolatadan yapılmış balık sürüsü eklendi ve ismi Phish Food oldu.

Coconutterly Fair: Yoğun çikolatalı dondurmanın içine dağılmış hindistan cevizi ve çikolata kaplı çıtır çıtır karamel parçaları, dondurma tutkunlarını hiç bitmesini istemeyecekleri bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Leave a Reply

  1. Milestone Çeşme

    […] üzerine çeken Milestone Cafe & Bistro dünyanın en leziz dondurmaları arasında yer alan Ben&Jerry’s markasının corner’ı olma ünvanını […]