Beef & Chicken olarak tavuk ve dana eti üzerine kişiye özel butik tatlar sunan bir işletmeyiz. Bakırköy merkezli olmak üzere şu an için 6 noktada (Bakırköy, Ataköy, Bahçeşehir, Yeşilyurt, Halkalı, Beykent) hizmet vermekteyiz.

Yurt dışında uzun süredir attığımız temelimizi 2010 yılında Türkiye’de ki ilk şubemiz olan Bakırköy’de Capacity AVM içerisinde açtığımız şube ile perçinledik, siz değerli misafirlerimizin yoğun ilgi ve takdirleriniz üzerine Türkiye’de daha fazla şubeler açmaya karar verdik. Ana felsefemizi her anlamda “kalite” olarak belirledik, insan, ürün, sunum, hizmet, paket, hız, franchising, her anlamda bunu başarabilmek adına tüm ekip arkadaşlarımız olarak sürekli yenilerek nasıl daha kalitelisini sunabiliriz onun arayışındayız, biliyoruz ve inanıyoruz ki, siz değerli misafirlerimiz ve dostlarımız da bu anlayışımızı kısa sürede fark edecek ve bu birliktelikle uzunca süreler sizlerin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Beef & Chicken Bakirkoy2Butik lezzetler
Ürünlerimiz sadece size özel olup siparişi verdiğiniz anda hazırlanmaktadır, bundan dolayıdır ki ürün içeriklerini damak zevkinize göre dilediğinizce değiştirebilirsiniz.

  • Ürettiğimiz her ürününün standartı, kalitesi ve lezzeti için büyük özen göstermekteyiz,
  • Ürünlerimizde kullanılan malzemeler konusunda ki en yüksek kalitedeki malzemelerden özenle seçilir,
  • Ürünlerimizde donuk malzeme, domuz eti ve ürünleri, GDO içeren veya sağlığa zararlı herhangi bir madde kesinlikle kullanılmaz,
  • Kırmızı et ürünlerimiz dana antrikot etinden, beyaz et ürünlerimiz piliç derisiz göğüs fileto etinden hazırlanmaktadır,
  • Tabaklarımız her yerde aynı: Tabaklarımızdaki et gramajımız yan ürünler hariç net 150 gramdır.

Leave a Reply