Asia Ma Chinese Foods SushimaUzakdoğu mutfağının İstanbul’daki temsilcilerinden Asia Ma Chinese, Şişli Gayrettepe’de ve Beyoğlu Cihangir’deki 2 restoranıyla Çin ve Japon mutfağı yemekleri sunmakta

Uzakdoğu yemeklerini keşfetmek isteyenler için alternatif mekanlardan biri olan Asia Ma Chinese Foods, güler yüzlü personeli, klasik Uzakdoğu restoranlarının huzurlu ve ferah ortamı ile kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedeceğiniz bir ortama sahip. Çin mutfağından noodle ve Japon mutfağından sushi menüleri oldukça geniş. Özellikle sushi menüsü sake roll, kani roll, California roll, tamago nigiri, kani nigiri, saba nigiri gibi zengin tatlara sahip. Eğer Uzakdoğu mutfağını seviyor ya da keşfetmek istiyorsanız, Asia Ma İstanbul’un Avrupa yakasında tercih edebileceğiniz mekanlardan biri.

Leave a Reply

  1. Tuğçe

    Kesinlikle harika lezzetler…sebze,tavuk,et ürünlerinde ayrım yapmak mümkün diil.Tek tek deneyen biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum;)))

  2. Beril

    Sushileri harikaaaa!!! Çevrenin en iyi restorantı diyebilirim.Kızarmış tatlılarını mutlaka deneyin.

  3. Tuğçe

    Civarın en iyi restorant ı diyebilirim…et,tavuk,sebze ayırmı yapmaksızın hepsini denemiz biri olarak harika lezzetleri uygun fiyatlara tadabileceğiniz bir restorant;)