Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü

6
2295

2004 Ekim ayında Güllüoğlu Faruk Güllü satış noktalarına eklenen Kozyatağı Şubemiz; modern mimarisi, iç açıcı görsellikteki salonları ve çepeçevre camekan dış cepheli açıkbüfe salonu ile görülmeye, gelinmeye değer bir mekan…

Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü geleneksel Türk tatlı anlayışını modernize ederek mağazalar zincirine gün geçtikçe yeni halkalar eklemektedir. Mağaza sayısı İstanbul’ da 27, Antalya’ da 3, Edirne’de 1, Tekirdağ’da 1 , Çorlu’da 1 adet olmak üzere 33 adete ulaşmıştır. Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü nitelikli hizmet anlayışını ön planda tutarak, çok katlı mağazacılık sistemiyle beraber hizmet vermektedir. Yeni hedefler ve yaratıcılık payı yüksek projelerle, sektördeki mağazacılık anlayışına yön vererek ziyaretçiler için daha güzel ortamlar sunacaktır.

Faruk Güllü tatlılarının arkasında 137 yıllık bir gelenek var. Firma yetkilileri, bu sırrı, “bilgi, deneyim, işe duyulan saygı ve titizlik” değerlendirmeleriyle ortaya koyuyorlar. Onlara göre, bu değerler, baklava yapımının her kademesinde kendini gösteriyor.

Ayrıca, Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü’nün tatlılarında Harran Ovası’nın buğdayı, Gaziantep’in fıstığı ve Urfa’nın lezzetli tereyağı da kullanılıyor. Baklavanın vazgeçilmez üç unsuru olarak kabul edilen bu ürünler, tatlı ustalarının becerileriyle birleşince, Güllüoğlu’nun ürünlerine de geleneksel tadını veriyor.

1994 yılında 10 kişiyle yola çıkan Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü firması, bugün üretim ve satış mağazalarında 600’ü aşkın personeliyle hizmet veriyor.

Kaliteli hizmet-memnun müşteri mantığıyla çalışmalarına yön veren Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü; firmanın her kademesinde görev yapacak olan çalışanlarına; firmayı tanıtıcı ve standartları belirleyici eğitim seminerleri de veriyor.

Teknolojiye de yatırım yapan Baklavacı Güllüoğlu Faruk Güllü’nün satış mağazalarında; firma için özel olarak tasarlanmış bilgisayar programları da kullanılıyor. Teknolojiyi sadece işini kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için değil, aynı zamanda ürün kalite ve lezzetini artırmak amacıyla da kullanıyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

6 YORUMLAR

  1. […] baklavasının yerini tutmaz HALEP tatlılarını müşterilerine sunan bir diğer pastane ise Baklavacı Faruk Güllüoğlu. Şam seyahatinin ardından bu tatlıları keşfeden Faruk Güllü Rusya, Ukrayna ve Baltık […]

CEVAP VER