Big Mamma’s Ataköy Cafe

0
1678

İstanbul Ataköy Marina’da açılan Big Mamma’s‘ın uzunca bir geçmişi var. Leziz pizzaları ile ünlü bir marka olan ve 1984 yılında Danimarka’da temelleri atılan Big Mamma’s Pizza yola başladığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini “lezzet-kalite ve müşteri memnuniyeti” olarak belirlemiştir.

1998 yılı Big Mamma’s markasının ülkemiz insanıyla tanışma yılı olur… İlk Big Mamma’s dükkanı Bursa’nın keyifli bir semti olan Kükürtlü’de açılır. Gizli tariflerin oluşturduğu müthiş lezzetler kısa zamanda Bursa halkının ilgisini çeker. Big Mamma’s, fark yaratan lezzetlerin yanı sıra; keyifli ve rahat ortamıyla da kendine has bir mekan olduğunu ortaya koyar ve gençlerin buluşma noktası haline gelir. Gittikçe artan ilgi ile Kükürtlü’deki ilk mekanı Bursa’nın en iyi alışveriş merkezi olan Zafer Plaza’da açılan ikinci şube takip eder. Tarifsiz lezzetleri, kalitesi ve keyifli ortamı ile Big Mamma’s şimdi de İstanbul Ataköy Marina’da gerçek pizza lezzetleri sunmaya devam ediyor. Big Mama’s her gün 08.00-02.00 saatlerinde açık.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER