Benusen Restaurant

0
2062

Bir yer düşünün. Öyle bir yer ki; Kadıköy’ün ortasında, sokağın karmaşasından birkaç basamakla kaçılabilecek yükseklikte. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizi sarıp sarmalayan sadelik ve güzellikte. Nereden mi söz ediyoruz; ilçenin çiçeği burnunda eski restoranı Benusen’ den…

Benusen KadikoyNişlerle donanmış duvarları, ahşap masaları, tertemiz örtüleri, güleryüzlü personeli ve birbirinden lezzetli yiyeceklerle donanmış mönüsüyle Benusen, İstanbul’un en gözde mekanlarını aratmayacak atmosferiyle Kadıköy’lülerle kucaklaşmanın gururunu yaşıyor.

Cuma ve Cumartesi geceleri mekan adeta gerçek bir müzikhole dönüşüyor ve eğlence 5 kişilik saz üstadının icra ettiği fasılla başlıyor. Türk Sanat Müziği’nin bir birinden güzel eserleriyle program coşkusunu arttırarak gece yarısı saat 01:00’a kadar sürüyor.

Benusen Kadikoy2Akdeniz mezeleriyle Türk Mutfağını harmanlayan Benusen, 30 çeşitten fazla mezesiyle içki sofralarını süslüyor. Et, balık ve tavuğun yanı sıra leziz ara sıcaklar sofralara renk katıyor.

Kadıköy’ün güzide iki mekanı Benusen’in sahibi Semi Şar ve Ehlikeyif’in sahibi Taner Tüzün’ün ortaklığında hizmete giren, 120 kişi kapasiteli Benusen’ in personeli, sizi kapıda karşılayıp keyifle ağırladıktan sonra sizi mutlu bir şekilde uğurluyor. Turistlerin de büyük ilgi gösterdiği, açılır tavanı sayesinde havadar bir ortama dönüşen Benusen’ de, özel davetlerinizi gerçekleştirmek de mümkün.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER