Frederic’s Lobster & Steak Bar

2
3178

Frederic’s Lobster & Steak Bar yeni yeri W İstanbul‘da yeniden kapılarını açtı. Istakoz ve et ağırlıklı olarak servis veren restoranda birbirinden lezzetli yemekleri, rahat ve şık dekoru ile tüm dikkati üzerine çekmeyi başarıyor Frederic’s. Hazzın felsefesi olan Epikürcü bir mükemmeliyetçilikle yaratılan klasik başyapıtların, modern sanat eserleriyle çevrelenmiş samimi ve sıcak bir ortamda sunulduğu, Frederic’s efsanesi devam ediyor.

Akvaryumda canlı Maine ıstakozları 5 derecede kızıl deniz tuzunda yaşatılıyor, ağırlık hesabı ile satılan ıstakozun yanında şarabınızı direk seçebiliyorusunuz. Müzik denince 80’ler ve 90’ların hakim olduğu bir tarz var. Hafta içi Lounge müziği ağırlıklı.

Spesiyaliteleri arasında; Istakoz bisque çorbası, domates ve vişne likörlü bonfile, ıstakoz ve konyaklı fettucini ve bir ıstakoz mönüsü var fakat Frederic’s çok ciddi bir steakhouse 5 ayrı hardal 4 ayrı dana eti, 6 seçimli garnitürü ve 6 ayrı sosu (Cafe de Paris, tane biberli ve camembert peynirlileri kesin deneyin) cheesecake brulee, kestaneli ve siyah çikolatalı sufle kek gibi leziz, farklı tadları keşfedebilirsiniz.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

2 YORUMLAR

CEVAP VER