Değirmen Restaurant

2
4142

Kuşadası’nda 1995’den bu yana hizmet veren Değirmen Restaurant; aynı anda 300 kişiye kapalı veya açık ortamda servis verebilecek kapasitede. Yaz ve kış sürekli açık. Yazın doğanın her rengini yaşayabileceğiniz, en sıcak yaz gecelerinde bile akşamları sizi hafifçe ürperten serinliği ve açık ufkuyla bahçesinde; kışın şöminelerin sıcacık ısıttığı salonunda Ege mutfağının tadına varıyorsunuz.

Taş ile ağacın geleneksel mimaride buluştuğu ana restaurant binası; yüksek tavanlı, asma katlı ve şöminelerle süslenmiş. Kendinizi zaman ötesinde bir konakta ağırlanıyormuş gibi hissedeceğiniz, sıcak, doğal, geleneksel döşenişi mütevazilik ile ihtişamı bir arada hissettiriyor.

“Zeytinyağı ve Ekmek” Değirmen’in baş tacı. Tattığınız her lezzet özen ve sevgiyle hazırlanmış, geleneksel mutfağımızı çağdaş bir sunuma dönüştürecek ortak damak zevkleri yaratılmış.

Değirmeni besleyen ekolojik çiftlik işletmesi; onu gerçekten de farklı yapan gücün kaynağı. Mevsimine göre yetiştirilip işlenen her türlü bitkisel ve hayvansal ürün, Değirmen’e sadece damak tadı olarak değil sürdürülebilir yaşam felsefesinin yansıması olarak da değer katıyor.

Bizler Değirmen’de sertifikalı ekolojik çiftlik işletmemizden aldığımız destekle, konuklarımıza sağlıklı ve temiz ürünler sunmaya ve bu bilinci çevreye de yaymak konusundaki gayretlerimizle temiz çevre, temiz toprak, temiz su, temiz hava ve sağlıklı yaşamın adına örnek yaratmaya çalışıyoruz.

Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren hissetmeye başlayacağınız çevreye ve yaşama saygı anlayışı, geri dönerken içinizde huzur ve sevgiye dönüşecek.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

2 YORUMLAR

  1. 29nisan 2012 pazar günü tesisinizi gezmek ve birşeyler yiyebilmek amacı ile balıkesir den geldik.
    grup olarak geldiğimizde rezervasyonumuz olmadıgı için önce içeri alınmak istenmedik.
    daha sonra ya 5tl vererel içeri girebilecegimiz yada restorandan yiyecek aldıgımız takdirde ücret alınamıyacagımız bildirildi.dışarı çıktıgımızda ferdi girişlerin 2tl oldugu tabelasını gördüm.rezervasyonsuz grup girişi 5tl ferdi giriş 2tl. buradakı mantıgınızı algılamakta güçlük çekmekteyim, tıpkı beraberimdeki 18 kişi gibi. bu konunun internet ortamındada paylaşılması için sosyal medya aglarındada paylaşımına açılmasını saglıyacagım.umarım bu uygulamanızı gözden geçirmenize yardımcı olur.

  2. MERHABA CUMARTESİ GÜNÜ EŞİMLE SABAH KAHVALTI YAPMAK İCİN TESİSLERİNİZE GELDİK UZUN ZAMANDIR GELMİYORDUK KAHVALTI İSTEDİK 2 KİŞİLİK SERPE KAHVALTI İSTEDİK MASAYA GELEN KAHVALTIYLA ŞOK OLDUK BİRAZ PEYNİR BİRAZ YAG ZEYTİN BİR DOMATES SALATALIK SÖGÜŞ ZEYTİNYAGI BOL OLDUGUNDADİR HERŞEY ZEYTİN YAGINA BULANMIŞTI YUMURTA SORDUK SABAH KAHVALTISININ TEMELLERİNDEN AYRI OLDUGUNU SÖYLEDİLER 4 YUMURTA KIRDIRTIK 14TL EKMEGİMİZİ DEGİŞTİRİN DEDİK 6 TL 2 CAY 6 TL HESAP 53500 SERVİS SIFIR GARSONLAR BİR TABAGI BİLE ARABALARA KOYUP SERVİS EDİYORLAR SABAH SABAH TIRTIR DİNLE BABAM DİNLE BİR ŞOKTA MASAMIZI BİLE BİZDEN İZİN ALMADAN TOPLAMAYA BAŞLADILAR HAYRETLER İCERİSİNDE KALDIK SADECE SEYRETTİK BÖYLE GÜZEL BİR TESİSİN BU SERVİSİ OLMAMASI LAZIM BİRDE 3 ADET RECEL BAL MİNİCİK KAVANOZLARDA GETİRTİGİNİZ ÜRÜNLERİDE YEMEK BİR SORUN HİÇ KULLANIŞLI DEGİL….KUSURA BAKMAYIN ELEŞTİRDİK SİZİ KUSURUMUZ VARSA ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİZ

CEVAP VER