Zengin Ocakbaşı Restaurant

2
3682

Kadıköy Acıbadem’de şık bir ortamda nefis ocakbaşı lezzetleri sunan Zengin Restaurant, adının tam hakkını verircesine zengin meze ve kebap çeşitleri ile dikkat çekiyor. Mezeleri yöresel olarak Ege’den Güneydoğu Anadolu’ya geniş bir lezzet skalasına sahip. Acılı ezmeden yoğurtlu zeytinyağlı mezelere, humustan fındık lahmacuna her damak tadına seslenen bir lezzeti mevcut. Kebap ve ızgaralarda kırmızı et ve tavuk olarak tercihinize göre en güzel şekilde hazırlanarak sofranıza geliyor. Peynir ve tereyağı olarak kuver çeşitleri, tatlı menüsü ile oldukça tatmin edici. Nezih ve şık bir ortamda ocakbaşı lezzetlerini tadabileceğiniz Anadolu yakasında ideal bir mekan Zengin Ocakbaşı Restaurant.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

2 YORUMLAR

  1. Sayın yönetici;30 Kasım 2012 tarihinde TSK Haydarpaşa yurt personel ayrılış yemeğinde çekilen resimleri E posta adresime iletirseniz memnun olurum.İyi çalışmalar.

  2. Arkadaşlarla geldiğimiz mekandan ,ayrılırken hepimiz hemfikirdik,temizliğin hizmetin ve lezzetin birleştiği bu mekana tekrar gelelim dedik…Başarılarınızın devamını dileriz..

CEVAP VER