Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta

4
4914

Bursa Garaj’daki tarihi Uludağ firmamız 1964 yılında bugünkü halen mevcut yeri olan Eski Garaj da Cemal Çalışır (Cemal Usta) tarafından dönemin Bakanı Ihsan Sabri Cağlayangil’in de manevi desteği ile kurulmustur. Kardeşi Cemil Çalışır ile birlikte işe başlayan Cemal usta 44 yıllık çalışma hayatına son zamanlarda ara vermiş ve kardeşlerine, çocuklarına el verip emekliliğin tadını çıkarmaya başlamıştır. Halen işyerlerini ziyaret etmekte ve gelen misafirlerini güler yüzü ile karşılamaktadır.

Lezzetimiz çeşitli mekanlarda ve çeşitli adlar altında sunulmak istenmiştir. Siz değerli müşterilerimize 44 yıldır sunduğumuz bu lezzeti İstanbul’da da tadabilmeniz için ilk şubemiz 2008 yılıdan itibaren Kozyatağı’nda hizmete girmiştir. İstanbul’da başka hiçbir yerde şubemiz yoktur.

Yarım asırdır sizlere hizmet veren müessesemiz sadece Bursa kebabı sunmakta, menüsünde başka bir kebap çeşidi bulunmamaktadır. Soft içeceklerin sunulduğu işyerlerimizde alkollü içecekler yer almamaktadır. Şubelerimizde araç parkı veya Park-Vale servisimiz mevcuttur.

Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta, mutlaka gidilip mideye harika kebaplar indirilesi bir yer.

Yorumlar

yorum

4 YORUMLAR

CEVAP VER