Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta

4
5734

Bursa Garaj’daki tarihi Uludağ firmamız 1964 yılında bugünkü halen mevcut yeri olan Eski Garaj da Cemal Çalışır (Cemal Usta) tarafından dönemin Bakanı Ihsan Sabri Cağlayangil’in de manevi desteği ile kurulmustur. Kardeşi Cemil Çalışır ile birlikte işe başlayan Cemal usta 44 yıllık çalışma hayatına son zamanlarda ara vermiş ve kardeşlerine, çocuklarına el verip emekliliğin tadını çıkarmaya başlamıştır. Halen işyerlerini ziyaret etmekte ve gelen misafirlerini güler yüzü ile karşılamaktadır.

Lezzetimiz çeşitli mekanlarda ve çeşitli adlar altında sunulmak istenmiştir. Siz değerli müşterilerimize 44 yıldır sunduğumuz bu lezzeti İstanbul’da da tadabilmeniz için ilk şubemiz 2008 yılıdan itibaren Kozyatağı’nda hizmete girmiştir. İstanbul’da başka hiçbir yerde şubemiz yoktur.

Yarım asırdır sizlere hizmet veren müessesemiz sadece Bursa kebabı sunmakta, menüsünde başka bir kebap çeşidi bulunmamaktadır. Soft içeceklerin sunulduğu işyerlerimizde alkollü içecekler yer almamaktadır. Şubelerimizde araç parkı veya Park-Vale servisimiz mevcuttur.

Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta, mutlaka gidilip mideye harika kebaplar indirilesi bir yer.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

4 YORUMLAR

  1. evet biz de bu bilgileri okuyunca gittik fakat umduğumuz gibi değildi.Daha sonra Bursa da esas yerlerine gidince öğrendikki buranın bayiliği iptal edilmiş ve ocak 2010 dan beri ne et ne de şıra Bursa merkezden gidiyormuş.Sanırım mahkemelik olmuşlar.

  2. Etilerdeki Uludağ Kebapçısı’na çok sık gidiyorum. Bu yorumu okuduğum için sordum. Tüm malzemeler Bursa’dan geliyormuş. Hatta faturalarını gösterdiler. Bursa’daki şirkete yabancı bir firma ortak olmuş.İstanbul avrupa yakası franchise hakları Etiler şubesine ait olduğu için hukuki baskı yapıyorlarmış.Bu yüzden mahkemeliklermiş.Bunun dışında kalite ve lezzette en ufak bir değişiklik yok.Lezzet harika, ortam ve müşteriye olan yaklaşım süper.Bazen yer bulamadığım bile oluyor.

    • Hanımefendi merhabalar.
      Ben Uludağ Kebapçısı Cemal Usta’nın 2007 yılından bugüne genel müdürlüğünü yapmaktayım ve aynı zamanda da hissedarıyım.Şirketimiz bir aile şirketidir ve bugüne kadar aile dışından hiç ortağımız olmadı.Aldığınız bilgiler maalesef yanlış ve maksatlı.Etilerde bulunan ve reklamları durdurma yasağı almasına rağmen halen tüketiciler oymuş gibi davranarak kandırmaya devam eden bahsini ettiğiniz mekanın bizimle alakası olmadığı gibi sözleşmelerinin fesih nedeni de sözleşmeye uymamaları dır. 2010 yılında iptal edilmiştir.

CEVAP VER