Kilisli

2
4571

Beylikdüzü’nde Kilis mutfağının leziz yemeklerini tatmak istediyseniz tam yerindesiniz: Kilisli. Gaziantep’in Kilis yöresinden hiçbir yerde bulamayacağınız kebaplar…Yerel lezzetlere de yer verilmiş. Oruk Kebabı, Fıstıklı Kebab, Ali Nazik, Kilis Tava, Mumbar Dolması, Muhammara, İçli köfte, Çiğ köfte, Gavurdağı Salatası, çorbalardan Yoğurtlu Köfte Çorbası, Ekşili Yahni ve Ayva Pastırması ve tatlılardan Katmer ve Belluriye bu yöreye ait yemekler.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

2 YORUMLAR

  1. İSTANBUL’DA MİSAFİRLERİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLAMANIN YANINDA ÖZEL KİLİS YEMEKLERİNİ DE BULABİLECEĞİMİZ BİR MEKÂN OLARAK HER ZAMAN SEÇMEKTE OLDUĞUMUZ YER ” KİLİSLİ” RESTORAN OLMUŞTUR.
    İŞİNİN EHLİ,MÜŞTERİSİNİ VELİ NİMETİ OALARAK GÖRÜP,ÖYLE DEĞER VEREN,
    MÜESSESESİVE ÇALIŞANLARI İLE PIRIL PIRIL BİR MEKÂN OLMASINDAN GURU DUYDUĞUMUZ MEHMET ŞAHİNER BEYEFENDİYE İŞLERİNDE BOL KAZANÇLAR DİLERİZ.

  2. Ömrünüzde yiyemeğeceğiniz kazığı yersiniz. Fındık lahmacun 5 tl İçli köfte 10 tl . Rezalet bir yer Et’ler düzgün pişmemiş . İki kişi 119 tl hesap geldi . Ben bir hata yapıp gittim siz düşmeyin bu hataya . Aynı yemeği başka bir yerde yesem en fazla 70-80 tl gelirdi.

CEVAP VER