Düven Et Lokantası

0
4946

İstanbul Beylikdüzü’nün ünlü Gürpınar sahilinde lezzet sunan Düven Et Lokantası, keyifli ortamı, Türk mutfağından sevilen ızgara çeşitleriyle dikkat çekiyor.

İçinde kuğuların yüzdüğü havuzlu ve otantik bahçesinde kaplumbağadan tavşana, papağandan maymuna, balıktan tavus kuşuna kadar çeşitli canlılara ev sahipliği yapan Düven, 2001 yılından beri Servet Aykan’ın insana ve doğaya olan tutkusunu gözler önüne sermekte. Yaklaşık dört dönümlük bahçesini şenlendiren şelale havuzu, yaz günlerinin bilindik açık hava restoranları dışında eşsiz bir güzelliğe sahip. Birbirinden ilginç eski tarım aletleri yanı sıra, eski eşyaların da sergilendiği açık hava müzesi görünümüyle saygı uyandırıyor.

Duven Et Lokantasi2Bütün bunlar bir yana, bahçesinin içerisinde yükselen Marmara Denizi manzaralı Kule Restaurant, kendi etrafında dönmesini sağlayan çarklı bir sistem ile inşa edilerek 2009 yılı başında hizmete açıldı.

Mekan,
* Toplam 7 dönüm arazi üzerinde
* 500 kişilik bahçe restaurant
* 300 kişilik büyük salon
* 80 kişilik bahçe manzaralı salon
* 80 kişilik üçüncü kat salon
* Kule alt kat sabit 360c 150 kişilik salon
* Kule üst kat 360c dönerli 200 kişilik salon
olarak hizmet vermekte.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER