Terrace 34 Cafe & Restaurant

1
3043

Terrace 34 yeni bir lezzet, damak tadı ve en önemlisi manzarası ile tarih kokan Üsküdar’ın Küçük Çamlıca sırtlarından zevk-ü sefa edesiniz diye sizlere merhaba diyor.

Dünya mutfağından seçkin lezzetler ve yöresel yemekleriyle yeni bir damak tadı.Kimi zaman güzel bir kahvaltı, kimi zaman güzel bir akşam yemeği kimi zaman terasta inanılmaz bir manzarada nargile keyfi kimi zaman da canlı müzik eşliğinde doyumsuz eğlence. Muhteşem bir manzara… Muhteşem bir teras…

Canlı müzik eşliğinde güzel bir akşam, enfes bir yemek, sınırsız eğlence… Her akşam canlı müzik keyfini bizimle yaşayın… En özel günlerinizde sizleri ağırlamak bizlere onur verecektir. (Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü, şirket yemekleri, özel toplantılarınız)

Size eğlenceli ve keyifli bir gün sunabilmek için hiç bir ayrıntıyı atlamayan TERRACE34 yüksek kapasiteli oto parkı ile hizmetinizdedir.

Not: Restaurantımız alkolsüzdür.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

1 YORUM

CEVAP VER