Dolce-Vaniköy 2012

4
2163

1989 yılında Nilgün Ertuğ tarafından kurulan Cafe di Dolce senelerdir kişiye özel butik pastaları, köy ekmekli sandviçlerden minik açmalara kadar tuzlu atıştırmalıkları, birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri ve el yapımı çikolataları ile hizmet vermeye devam ediyor. “Cafe Di Dolce”, Kuruçeşme ve Bodrum’dan sonra, yeşillikler içindeki evleriyle dikkat çeken, Anadolu yakası boğazının şirin ve huzurlu semti Vaniköy’deki “Dolce-Vaniköy 2012” ile Türkiye Gastro’sunda seçkin ve saf lezzetleri misafirlerine sunuyor.

Müşterilerini her gün 09.00-20:00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan “Cafe di Dolce”nin teknelere ve özel davetlere catering servisi de bulunmaktadır.

Cafe di Dolce”, “Nature Çiçekçisi”, “Ekmek Ekmek” ve “Dolce Eleganza” da “Dolce” markası altında hizmet vermektedir.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

4 YORUMLAR

    • meryem hnm galiba başka bir cafe karıştırdınız dolce 22 yıllık bir müessee fiayatlarımızda cok dikkatliyizdir ama bizi bensemeye calışanlar var onlar bizden daha pahalılar pasta nakliyesine bile para istiyorlar bizim için muşteri veli nimetimizdir arzu ederseniz buyrun size kendimizi daha iyi tanıtalım. Önümüzde de yirmi araclık kadar yer var.Görüşmek dileyle….

  1. Bir pazartesi sabahı kahvaltı için Dolce vaniköye gittiğimizde görevli bir hanımefendiye kahvaltı istediğimizi söylediğimizde hemen servis edeceğini söyledi.Fakat akabinde genç bir bey kahvaltı servis edemeyeceklerini bildirdi..
    Kişiye özel bir servis mi veriliyor bu mekanda

  2. Nilgün hanım çok hoş elinize sağlık ilgide çok harika kim ne derse desin güleryüzünüz yeter kandilli cafeden bir pasta sipariş verdim verdiğime pişman oldum Orhan isimli kişi getirdi bu ne yaa bu insanı zormu buldular yok maaş alamıyormuş yok çok çalışıyormuş yok yoruluyormuş bu ne yaa adam resmen pasta kadar bahşiş aldı siz pastacılığı öğretin canım böyle kişilere

CEVAP VER