Hardal Ataköy

2
4459

Ataköy Marina’nın yeni mekanlarından Hardal, dünya mutfaklarından seçkin yemek ve kokteyl menüsüyle Ataköy’ün uğrak noktalarından biri olmaya aday.

Mar Group bünyesinde Asmalımescit ve Nişantaşı şubeleriyle hizmet veren “Hardal” Ataköy Marina’da yeni şubesini açtı. Asmalımescit’in en popüler mekanlarından biri olan Hardal, 2011 yılında açtığı Nişantaşı şubesinin ardından Ataköy Marina’da da Hardal severlerin gözde mekanlarından biri olmaya devam ediyor.

Dünya mutfağından seçkin örneklerin bulunduğu “Hardal”ın geniş mönüsünde “Asma Yaprağında Norveç Somon” ve “Nutellalı Sufle” favori lezzetler arasında bulunuyor. Ayrıca, İspanyol mutfağına damgasını vuran Paella ve tapaslardan Çin mutfağının gözdesi noodle’a, Amerikan usulü bol garnitürlü doyurucu hamburgerlerden, İtalyan mutfağının vazgeçilmezi pizza ve makarnalara kadar onlarca çeşit lezzetli yemek Hardal Ataköy’ü ziyaret edenlerin hem akıllarında hem de damaklarında yer ediyor.

Hardal, iş çıkışında kısa bir mola ile keyifli bir atmosferde içkisini yudumlamak isteyenleri de muhteşem kokteylleri “Vanilla Sky” ve “Rose Şampanya Mojito” ile baştan çıkarıyor.

Hardal Ataköy, lezzetli yemek alternatifleri ve kendine özgü kokteylleri ile, haftanın 7 günü 10:00 – 02:00 saatleri arasında misafirlerine kusursuz bir hizmet sunuyor.

Yorumlar

yorum

2 YORUMLAR

CEVAP VER