Cutie Cake İle Küçük Kavanozlarda, Kışkırtıcı Lezzetler!

0
1914

Arnavutköy’ün dar sokakları arasından, sanat eserini andıran ürünleriyle davetkar kokular yayan Cutie Cake Co; küçük kavanozlara sığdırdığı rengarenk kışkırtıcı lezzetleriyle müşterilerine her kaşıkta mutluluk sunuyor! 

Genç sahibesi Tuana Okan‘ın bir tutam aile ve bir tutam aşka, doğallık ve kalite katarak muhteşem bir lezzet noktasına dönüştürdüğü Cutie Cake Co; yarattığı büyük lezzetleri özel tasarım kavanozlarda buluşturuyor.

cutie-cake2

Rengarenk tatlılar, bir birinden şık cam kavanozlarda buluşarak tatlı severlere hem görsel şölen hem de olağanüstü lezzetler sunuyor. Cutie Cake Co ürünlerinin en önemli özelliği tamamen doğal, taze mevsim meyveleri kullanılıyor olması. Bu taze mevsim meyveleri sağlıklı cam kavanozlar içerisinde tatlı lezzetlerle buluştuğunda ise bu muhteşem ikiliye kayıtsız kalmak imkânsız hale geliyor.

Dışarından harikulade gözüken, içerisinden ise bir kaşık aldıktan sonra ağızda muhteşem tatlar bırakan bir birinden neşeli ve eğlenceli cam kavanozlara sığdırılmış kışkırtıcı lezzetler Cutie Cake Co’da sizleri bekliyor!

Bilgi için: instagram.com/cutiecakeco

Adres: Arnavutköy Mah./Semt Tayyareci Suphi Sok. 36A/1 Arnavutköy/Beşiktaş-İstanbul

Tel:      (0212) 287 20 07

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER