Union İstanbul, Bereket Döner’i Portföyüne Ekledi

0
494
askıda döner

Medya satın alma ve stratejik pazarlama tekniklerinde uzman olan Union İstanbul, marka yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Union İstanbul, 1988 yılında ‘Türkiye’nin Dönercisi’ sloganıyla yola çıkan ve bugün dört farklı kulvarda hızlanarak yoluna devam eden Bereket Döner’in medya satın alma süreçlerini yönetecek.

Doğru fikri, doğru mecrayla buluşturma ilkesiyle hareket eden Union İstanbul, ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne bir yeni marka daha ekledi.

Union İstanbul,  Türkiye’nin ilk ve en büyük döner üreticisi olan ve bugün 86 restoranı, 300’den fazla deneyimli personeliyle sürekli kalitesini arttırarak sektöre öncülük eden Bereket Döner’in medya satın alma süreçlerini yönetecek.

Bereket Döner, yaygın satış ağı ve güçlü dağıtım kanallarının yanı sıra Hadımköy’deki döner fabrikasında ürettiği lezzetlerini takipçileriyle buluşturuyor. Markanın yaygınlığını arttırmak için ‘kazandır-kazan’ prensibiyle yatırımcıları franchising ağına katılmaya davet eden Bereket Döner, kalitesini ve hizmetini herkesin ayağına getirmeyi amaçlıyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER