Nejat Güllü’nün yaş ve kuru pastaları ile akşam ziyaretleri daha da samimi

2
1785

Baklava ustası Nejat Güllü, havaların soğuması ile birlikte artan akşam ziyaretlerinin vazgeçilmezi “ikramlara” daha da anlam katıyor. Tam 37 çeşit kuru, 30 çeşit yaş pastası ile misafirliklere lezzet katan Nejat Güllü’nün pastaları, yurt içindeki toplam 16 şubesinde sizleri bekliyor.

Havalar soğumaya, sonbahar serinliğini hissettirmeye başladı. Sıcak olan her şeyin çekici geldiği, derin sohbetlerin, karşılaşmaların ve tabii ki evlerde buluşmaların arttığı bu dönemde Türk geleneğinin bir sembolü ev ziyaretlerinde de bir artış oluyor. Ev ziyaretlerinin ve toplantılarının arttığı bu dönemde, hazırlık yükünü Baklavacı Nejat Güllü, birbirinden güzel yaş ve kuru pastaları ile hafifletiyor. 37 farklı çeşit tatlı ve tuzlu kuru pastası, 30 çeşit yaş pastası ile Nejat Güllü’nün Güllüoğlu pastaları, geleneksel akşam buluşmalarının temel ikramı oluyor.

Uzun gecelerde gerçekleşen ev ziyaretlerinin en lezzetli ikramları Nejat Güllü’nün Güllüoğlu’ndan… Birbirinden lezzetli yaş ve kuru pastaları ile sohbetleri tatlandıran Nejat Güllü, birbirinden farklı 37 çeşit kuru pastası ve 30 çeşit yaş pastası ile akşam ziyaretlerinin baş lezzeti oluyor. Hafif mi hafif, özel malzemelerin kullanıldığı Nejat Güllü’nün Güllüoğlu yaş pastaları, tam da konukların damak tadına uygun! Nejat Güllü’nün Güllüoğlu yaş pastaları, yapılan ziyaretlerin en tatlı tarifini yapıyor. Güllüoğlu, pastalarının muhteşem sunumu ve lezzeti, çok sevdiğiniz konuklarınıza tadında mutluluk yaşatırken, samimiyeti bir kat daha artırıyor. Krokanlıdan çikolatalıya, böğürtlenliden çilekliye, meyveliden kestaneliye kadar farklı lezzetleri pastalarında buluşturan Nejat Güllü’nün Güllüoğlu markası, tüm özel günlerinizde butik pastaları ile sizinle…

Vazgeçilmez lezzetler
Nejat Güllü’nün kuru pastaları da tatlı ve tuzlu pastaları da 37 çeşidi ile tam bir acil durum yiyeceği. Ani misafir baskınlarında ya da misafirliğe eli boş gitmeyi sevmeyenlerin favorisi, süslü ve makyajlı kurabiyecikleri ile Nejat Güllü’nün kuru pastaları ev yapımı nefis lezzetleri ile vazgeçilmez tatlar arasında yer alıyor. Fındıklı İtalyan kurabiyeden bademli mantar kurabiyeye, çikolatalı ev kurabiyeden ay kurabiyeye, fıstıklı aşk kurabiyesinden küçük emiliye kadar daha birçok kuru pasta çeşidi Baklavacı Nejat Güllü’nün Güllüoğlu markasında sizleri bekliyor.

Güllüoğlu yaş ve kuru pastaları, dünyanın en büyük baklava üretim tesisi olan Güllüoğlu Kağıthane’de üretiliyor. Günde 5 ton baklava ve 2 ton lokum üretebilme kapasitesine sahip olan bu tesiste, 30 çeşit pasta, tekli pastalar ve özel günlere özel tatlar da üretiliyor. Ar-Ge departmanının her geçen gün yeni tatlar denediği Güllüoğlu’nda ürünler, ISO 9001 (Kalite Güvence sistemi) ve HACCP (kritik kontrol noktalarında tehlike analizleri) belgelerine sahiptir.

Ev ziyaretlerini tatlandıran Nejat Güllü’nün Güllüoğlu markası, Türkiye çapında toplam 16 noktada, yurtdışında ise 7 şubede hizmet veriyor. Yurt içinde İstanbul’da Kağıthane, Mısır Çarşısı, Beyazıt, Ümraniye, Mecidiyeköy, Fulya, Kadıköy, Üsküdar, Otogar, Hasanpaşa, Sultanbeyli, Pendik’te; Bursa’da Heykel ve Nilüfer’de, İzmit’te Merkez ve Gebze şubelerinde; yurtdışında ABD’de Manhattan, Brooklyn, Los Angeles, Hollanda’da Amsterdam, Irak’ta Erbil, Kuveyt ve Libya’da sizleri bekliyor.

Dünyaya baklavanın yanı sıra en taze ve lezzetli yaş ve kuru pastaları yediren Nejat Güllü’nün Güllüoğlu hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.gulluoglu.com adresi ziyaret edilebilir ya da (212) 321 34 34 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

2 YORUMLAR

CEVAP VER