FAUCHON Zorlu Center’da Sevgililer Gününe Özel Pastalar!

0
977

Yaratıcılığını Zorlu Center’daki konsept mağazasındaki café brasserie, restaurant, butik, patisserie, lounge ve catering hizmetleriyle öne çıkan FAUCHON özel günleriniz için birbirinden anlamlı ve farklı alternatifler sunmaya devam ediyor.

Menüsü ve konseptiyle dünya mutfağından gurme lezzetleri, geleneksel teknikler ve modern yaklaşımlarla birleştiren FAUCHON’un Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan kalpli pastalarıyla sevdiklerinizi şımartın.

Çikolata, şekerleme, marmelat, bisküvi, makaron, gurme çaylar gibi hediyelik eşyaların satıldığı bölümün de yer aldığı Zorlu Center’daki FAUCHON konsept mağazasına uğrayarak kaliteli sunumlarla benzersiz bir deneyim yakalayabilirsiniz.

FAUCHON Hakkında:

Markanın kurucusu Auguste FAUCHON 1880’de Paris’te Madeleine Meydanı’nda el arabasıyla sebze meyve satarak başlıyor. Daha sonra sattığı meyvelerden marmelatlar yapıp bunları satmaya başlıyor. İlk mağazasını 1886’da açan, August FAUCHON, marmelat alana ekmek de vermek düşüncesiyle 1895’de fırın da açarak ekmek de üretmeye başlayor. 1898’de restoran tarafını açan ve çok kısa zamanda şehrin en ünlü ve en şık kafesi haline gelen FAUCHON, şehrin en çok aranılan telefonu hattı oluyor. Auguste FAUCHON’un ölümünün ardından marka birçok kez el değiştirse de kalitesi hiç değişmiyor. 42 ülkede 55 konsept mağaza ve 500 satış noktasında müşterileriyle buluşan FAUCHON, birbirinden farklı konseptleri barındıran, çağdaş ve lüks Fransız Gastronomisini temsil eden bir zincir marka. Türkiye’de FAUCHON, café-brasserie, restaurant ve butik patisserie bölümleriyle ‘flagship’ olarak Zorlu Center’da faaliyet göstermekte.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER