Doors Akademi amatör eğitimleri 8 Nisan’da başlıyor

4
772

Arçelik’in ana sponsorluğunda, Illy ve Ülker Eksper’in katkılarıyla eğitimlerini sürdüren Doors Akademi’nin alanında uzman eğitim kadrosu tarafından verilen amatör eğitimleri, mutfakta farklı ilgi alanlarına ve farklı uzmanlıklara hitap eden çeşitliliğiyle mutfak tutkunlarının aradığı her şeyi bir arada sunuyor.

Doors Akademi38 Nisan’daki ‘Mis Kokulu Mutfaklar’ eğitiminde katılımcılar, eğitmen Jurgen Stumpeldt eşliğinde, baharın gelişini mutfaklarından yayılan mis gibi kokularla karşılayacaklar ve dumanı üstünde çıtır çıtır ekmekler, tadına doyulmaz tatlılarla sevdiklerini mutlu edecekler. 15 Nisan’da eğitmen Mehmet Fehmi Samancı tarafından verilecek Sağlık Dostu Lezzetler; Balıklar eğitimi, ‘Balığı çok severim ama nasıl pişirilir, nasıl temizlenir keşke bilsem’ diyenleri bekliyor.

Eğitmen Yahya Tayfun Karayel’in 16 Nisan’da vereceği Kişler, Pielar ve Tartlar eğitiminde ise katılımcılar, mevsimin gözdesi meyve ve sebzeler ile hazırlayacağınız menü ile çay saatlerini, hem göze hem de damağa hitap eden bir şölene dönüştürecekler.

Eğitmen Oğuz Demirelli’nin 17 Nisan’da vereceği Gurme Lezzetler eğitimine katılanlar, lezzet meraklıları için özel olarak hazırlan menüye, hem öğrenirken hem de tadarken bayılacaklar! 22 Nisan’da Mehmet Emin Samancı tarafından verilecek Dünyanın Pilavı eğitiminde, mutfağımızın vazgeçilmez lezzeti pilav, bu defa türlü türlü hallerde karşımıza çıkacak.

Eğitmen Bahar Kahraman’ın 24 Nisan’da vereceği 23 Nisan Partisi! eğitiminde; bu güzel bayram tatilinde, en değerli varlıklarınız olan çocuklar, eğlenecekleri, öğrenecekleri, bol gülücüklü ve kahkahalı bir şenlik havasında geçirecekleri bir aktivitede buluşacaklar.

29 Nisan’daki Şık Lezzetler eğitimi, İbrahim Kılıç eşliğinde ‘Göz kamaştıran sofralar kurmak istiyorum, aklı baştan alan lezzetler yaratmak istiyorum!’ diyenleri bekliyor. Nisan ayının son eğitimde ise 30 Nisan’daki Egzotik Uzakdoğu eğitiminde katılımcılar, Ayşe Azzaro eşliğinde Uzakdoğu mutfağının kültürü ve kendine has pişirme tekniklerini tanıyacaklar.

Birbirinden farklı mutfakları tanıma fırsatı!
Doors Akademi2Doors Akademi, dünyaca başarılı yerli ve yabancı şeflerin eğitimlere konuk şef olarak katılacağı profesyonel meslek eğitim programlarının yanı sıra başlangıç ve ileri seviyedeki meraklı mutfak tutkunlarına gündüz, akşam ve hafta sonu programlarında farklı mutfakları deneyimleme imkânı da sunuyor.

Doors Akademi’de Arçelik’in ana sponsorluğunda verilecek amatör eğitimler; İtalyan Mutfağı, Yerel Türk Mutfağı, Uzakdoğu Mutfağı, Ortadoğu Mutfağı, Diyet Menüleri ve Sağlıklı Beslenme Eğitimleri, Ekmek Eğitimleri, Pasta ve Çikolata Kursları, Parti ve Davet Menüleri, Kişi ve Gruplara Özel Yemek Eğitimleri, Amatör Bar Eğitimleri, Yemek – Şarap Workshopları ve Yarının Büyüklerine Eğitimler konu başlıklarında meraklıları ile buluşuyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

4 YORUMLAR

CEVAP VER