Corridor Akustik Live Keyfi Başlıyor!

0
1005

Corridor ruhunu yansıtan pop, rock, funk, latin şarkıların akustik versiyonları, her Çarşamba ve Perşembe
“Corridor Akustik” geceleriyle herkesi eğlenceye davet ediyor!

Corridor; sürekli tazelenip, gelişirken bir klasik haline gelmeyi başaran adıyla İstanbul eğlence hayatının vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Eşsiz manzarası ve yıllardır kalplerde yer eden sıcacık atmosferiyle eğlenceyi doyasıya yaşadığınız Corridor, her Çarşamba ve Perşembe saat 23:00’da akustik performanslarıyla sizi bambaşka bir dünyaya uçuruyor.

corridor-akustik1

Cem Öcal Events organizasyonuyla gerçekleşecek olan, müziğin ritmiyle yerinizde duramayacağınız, her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri sürpriz bir ismin şarkılarıyla gecelerinizi renklendireceği “Corridor Akustik” performansları ruhunuzu sarıp sarmalamaya hazırlanıyor. 14 Ocak Perşembe Ercüment Vural’ın enstrümanından çıkan melodilerle şarkılarına eşlik edip eğlencenin doruklarına ulaşın!

İçinizi ısıtacak akustik şarkılarla unutulamayacak keyifli anılarınıza yenilerini ekleyerek Corridor’un alışılmış ama yeni atmosferini deneyimleyin. Sadece eğlenceyi değil birçok keyifli anı paylaşabileceğiniz Corridor’u yeni mekanında Kuruçeşme’de ziyaret edin!

Corridor adres: Muallim Naci Caddesi No: 64 / D Kuruçeşme Tel: 0212 257 02 93

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER