Bayramın Tadı Octavia İle Çıkacak

0
4144
Dökme Çikolata

Bayramların vazgeçilmez çikolata lezzeti Octavia, bu Ramazan Bayramı için geleneksel lezzetini yenilenen ambalajları ile zenginleştirdi. Fındıklı, hindistan cevizli, sütlü ve yeni bitter çeşidi ile bayram coşkusunu artıran Octavia, hem misafirleriniz için, hem de ziyaretlerinizde daha şık sunumlar için özel bir alternatif oluşturuyor.

Yıl boyunca özel günlerin en tatlı sürprizi olan Şölen Çikolata, bayramlarda tüm misafirlerinizi de en güzel şekilde ağırlamanızı sağlıyor. Pirinç patlakları ve çikolatayı içindeki yumuşak krema ile buluşturan çikolata efsanesi Octavia, bayram için renkli, yepyeni ambalajları ile göz dolduruyor. Yoğun çikolata tadına dayanamayanlara, fındıklı, hindistan cevizli, sütlü ve bitter çeşitleri ile birbirinden lezzetli alternatifler sunan Octavia, tek tek ambalajlandığı için, bu lezzeti yanından ayırmak istemeyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER